Nauta Shiprepair yard

Wybrane projekty

Przebudowa promu pasażersko-samochodowego: M/V “Virak”

Przebudowa promowego samochodowo-osobowego "Virak" należącego do Hurtigruten została wykonana w Nauta SA w ciągu 3,5 miesiąca. Po przebudowie prom jest w stanie załadować 60 samochodów osobowych (przed 50), 7 ciężarówek (przed tylko 4) i 259 osób (przed 199).

Konwersja na statek sejsmiczny: M/V “BOS Atlantic”

Jednostka "BOS ATLANTIC" będąca własnością duńskiego armatora, trawler m/v Timmiarmint po trwającej 7 miesięcy przebudowie w Stoczni został przekazany nowemu właścicielowi jako statek do prowadzenia prac sejsmicznych pod nową nazwą "Bos Atlantic" i obecnie jest w służbie norweskiego armatora - Bergen Oil Services.

Konwersja na sejsmiczne statki badawcze: M/V “Osprey Explorer” and “Hawk Explorer”

Oba statki zostały przebudowane w Stoczni Remontowej NAUTA w Gdyni w 2006 r. ze statku zaopatrzeniowego i trawlera na jednostki badawcze.

Konwersja Ro-Ro na samochodowiec: M/V “Transgard”

Jednostka "Transgard" została zbudowana w 1996 roku przez Stocznię Umoe Sterkoder A/S Kristiansund jako kontenerowiec ro-ro. W roku 2004 Stocznia Remontowa "Nauta" S.A. podpisała kontrakt z Armatorem Bror Hussel Chartering na przebudowę jednostki "Transgard", która miała polegać na zwiększeniu przestrzeni zamkniętej poprzez dobudowanie czterech pokładów samochodowych. Głównym celem przebudowy było zwiększenie ładowności jednostki.

Page 1 of 4 « Previous Next »
© Stocznia Remontowa Nauta. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i administracja eximius.pl