Nauta Shiprepair yard

Wybrane projekty

Przedłużenie statku Ro-Ro: M/V “Gute”

Jednostka "GUTE" Jednostka została zbudowana w 1979r. w Szwecji zgodnie z przepisami Lloyds Register of Shipping (LRS). Jest to statek pasażerski/RO-RO z rufowym i dziobowym systemem załadunku, dwoma pokładami, maszynownią i nadbudówką na rufie. W 2004r. statek został przebudowany w Stoczni Remontowej "Nauta" S.A. w Gdyni.

Naprawa nadbudówki: M/V “DP Eagle”

Jednostka "DP EAGLE" Jednostka została zbudowana w 1975r. w Norwegii. Po raz pierwszy na świecie zastosowano na jednostce system nawigacji satelitarnej "DP positioning" Jest to statek uniwersalny, pełniący także rolę holownika.

Przedłużanie trawlera: M/V “Örfirisey”

Jednostka "ÖRFIRISEY"Statek został zbudowany w 1987r. w stoczni w Norwegii zgodnie z przepisami Det Norske Veritas (DNV). Jest to trawler rufowy z dużym pokładem roboczym, dwiema ładowniami chłodzonymi i przetwórnią, maszynownią na rufie, pomieszczeniami mieszkalnymi w części dziobowej i nadbudówką na śródokręciu. W 1998r. jednostka została przebudowana w Stoczni Remontowej "Nauta" S.A. w Gdyni.

Przedłużanie pogłębiarki: M/V "Saga"

Jednostka "SAGA" Jednostka została zbudowana w 1985r. w Holandii zgodnie z przepisami Towarzystwa Klasyfikacyjnego Bureau Veritas (BV). Jest to pogłębiarka morska, ssąca nasiębierna z dwoma pokładami, jedną ładownią na urobek, maszynownią i nadbudówką na rufie oraz maszynownią roboczą na dziobie. W 1999r. pogłębiarka została przebudowana w Stoczni Remontowej "Nauta" S.A. w Gdyni.

Page 2 of 4 « Previous Next »
© Stocznia Remontowa Nauta. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Projekt i administracja eximius.pl